Usuwamy rysy z szyb okiennych, witryn sklepowych, balustrad. Skutecznie usuwamy graffiti z szyb wystawowych.

Polerowanie szyb okiennych, uszkodzeń w postaci rys to proces skomplikowany, samo polerowanie w wypadku głębszych rys nie wystarcza, należy dostać się do dna uszkodzenia przez zeszlifowanie wierzchniej powierzchni szyby i dopiero wtedy można rozpocząć proces polerowania, w innym wypadku praca skończy się utworzeniem wypolerowanych soczewek, co kwalifikuje taką szybę do wymiany, w związku z tym ważny jest wybór firmy z doświadczeniem-jakie jesteśmy w stanie Państwu zaoferować.

Nasze rozwiązania pozwalają uratować przed wymianą część pakietów okiennych, zależnie od stopnia porysowania konkretnych szyb.

 

Niekiedy koszty polerowania przewyższają wartość pakietu szybowego. Jednak konieczność demontażu i ponownego montażu np. na dużych wysokościach, dużych powierzchni szklanych powoduje, że nasza usługa może być w końcowym rozrachunku i tak bardziej atrakcyjna cenowo.

Oszacowanie kosztów likwidacji uszkodzeń jest złożone: musimy brać pod uwagę koszt weryfikacji , koszt polerowania , koszt nowych pakietów , koszty wymiany szyby, koszty pośrednie (np. dźwig).

Dlatego najpierw warto rozważyć rozwiązanie polegające na naprawie szyby.